Güzeloğlu GıdaTaahhüdümüzTaahhüdümüz

Ürünleri en üstün kalite ve lezzette olduğu kabul edilen, dengeli beslenmeye katkıda bulunan, çevre ve insanlığa her anlamda saygılı gıda ürünleri sunmaktır.

İNSANLAR
İnsanlar, yaptığımız her işte ana ve değişmez çıkış noktamızdır. Ürünlerimizi kullanan insanların 4 ana hakkı vardır: Güvenlik hakkı, bilgi hakkı, seçme hakkı ve dinlenilme hakları.

ÜRÜN

Ürün, günlük aktivitelerimizin ve çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır. GÜZELOĞLU GIDA, çalışmalarını insanlar ve ticaret açısından fark yaratan, yenilikçi ve en üstün kalitede ürünler geliştirilmesi ve yaratılması konularına yoğunlaştıracaktır.

MARKALAR
ZEVK ve BOĞAZİÇİ
 markaları şirket kimliği niteliğindedir. Markaların desteklenmesi, ürünlerin ve iletişimin kalitesi ve sürekliliği ile yakalanabilir.

ÇEVRE
GÜZELOĞLU GIDA, kendini çevreye saygılı olmaya, insanların sağlık ve güvenliğine adamıştır. GÜZELOĞLU GIDA, faaliyette bulunduğu, hammadde / kaynak sağladığı toplumlara karşı sosyal ve etik sorumluluklarının son derece farkındadır.

MÜŞTERİLER
Müşterilerimiz işlerimizde başarıya ulaşma çabamızda iş ortaklarımızdır. Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde değer yaratmak için ürünlerimizi satın alan insanlara her zaman saygı duyarak onlarla birlikte çalışmalıyız.

RAKİPLER
Rakiplerimiz bize sürekli gelişmemiz için teşvik ve pozitif rekabet isteği sağlar. GÜZELOĞLU GIDA güçlü ve adil rekabet ruhundan hareketle, yaptığı her işte sürekli ilerlemeyi amaçlamaktadır.

KÂR
Kâr, şirketin sağlıklı bir yapıda olduğunun önemli bir göstergesidir, büyüme ve refah sağlamanın anahtar öğesidir.

https://www.guzeloglugida.com/wp-content/uploads/2021/02/hakkimizda-resim2.jpg

Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Bilgilerimiz

0332 239 07 60
info@guzeloglugida.com
B.Kayacık Mh. T.Ziyaeddin Cd. 3.Org.San.Böl. 7.Sok. No:32-34 Selçuklu/Konya